-->

Македонско - турски бизнис форум

Стопанската комора на Македонија во соработка со Трговската индустриска комора на Тразбон од Турција денеска во Скопје организира бизнис форум на македонски и турски стопанственици.

На форумот ќе учествуваат претставници на турски компании од повеќе стопански дејности, енергетика, градежништво и градежни материјали, трговија на големо и мало, текстилна индустрија, туризам,...

Поради големиот интерес од турските компании Стопанската комора на Македонија ќе организира форум меѓу македонски и турски бизнисмени и утре, кој ќе се одржи во Охрид.


                                                                                              [ 06-09-2009 ]
Анонимен рече...

I just could not depart your web site prior to suggesting
that I really loved the usual information an individual provide to your
guests? Is going to be back continuously in order to check up on new posts

Also visit my blog ... minecraft

 

Copyright © 2009 selotejp.com