-->

Лејди Гага има "петле"

Откако странските медиуми шпекулираа за сексуалноста на Лејди Гага, таа отворено призна дека е хемафродит. Иако има два полови органи, и машки и женски, таа се чувствува како згодна и секси жена.

Доколку помисливте дека по контроверзното однесување, експлицитното облекување, отвореното признание за дрогите и проблемите со полицијата Лејди Гага не може повеќе да изненади, гадно сте се зезнале.

Имено, откако едно време се нагодуваше за нејзината сексуалност, Лејди Гага призна дека има и машки орган.

"Тоа не е нешто од што се срамам, но не им го раскажувам ова наоколу на сите. Да, вистина е, имам и машки и женски полов орган, но се сметам за жена. Тоа е само мал пенис и навистина не влијае на мојот живот. Мислам дека ова е одлична можност да им помогнам на другите хемафродити да се чувствуваат подобро во својата кожа. Јас сум згодна, јас сум секси и имам и вагина и куре, па што", изјавила наводно 23 годишната поп ѕвезда.

 

Copyright © 2009 selotejp.com