-->

Мери Луис Паркер покажа сексапил во кујната

Доколку сте обожавател на серијата "Weeds", во кој главна улога има Мери Луис Паркер, тогаш е голема можноста дека вистински ќе уживате во галеријата фотографиии која ги направи за магазинот Esquire.

Наводно се зборува дека овој сет фотографии каде госпоѓата Мери Луис меси тесто, е најсексапилниот фотошутинг кој оваа глумица го има направено досега. Самите погледнете како тоа изгледа кога Мери Луис го зема тестото во кујната, сакајќи само да јао направи "највкусната" пита од вишни, во која апсолутно сите би уживале, а да не зборуваме за секси деловите од нејзиното тело кои провираат од прозирната облека.


Сподели                                                                                                                 [ 10-07-2009 ]


 

Copyright © 2009 selotejp.com