-->

Бар Рафаели со секси насловна страна за Sports Illustrated

Израелската манекенка Бар Рафаели, позната по прекрасната фигура и нејзината љубовна врска со актерот Леонардо Дикаприо, е новата девојка на насловната страна на посебното издание на Sports Illustrated.Насловната страна на овогодинешното издание на Sports Illustrated кое го краси прекрасната Бар Рафаели, во костим за капење, беше откриена во понеделникот во Late Show на Дејвид Летерман.

Бар е прекрасна што токму на неа и припадна честа да се појави на една од најпрестижните насловни страни, тоа буквално и е остварување на сонот.

Кога имала 15 години, нејзиниот агент и донел примерок од Sports Illustrated и ја научил гледајќи ги девојките како да комуницира со камерата. На овој начин, таа вели дека научила многу за професијата.
 

Copyright © 2009 selotejp.com