-->

Двете лица на модата

Наоми Кембел, Памела Андерсон, Клаудија Шифер, Кејт Мос... Сите изгледаат прекрасно во модните магазини. Но, како изгледаат без шминка, или недај боже без фотошоп?


 

Copyright © 2009 selotejp.com