-->

Бар Рафаели промовира костими за капење топлес

Како што се претпоставуваше, манекенката Бар Рафаели и оваа година ќе се најде на насловната страна на магазинот "Sports Illustrated", рекламирајќи костими за капење за 2009. година. Фотосесијата е снимена и со камера, а Бар некои од костимите ги претстави и без горен дел.За претставување на костимите за капење за 2009 година, беше избрана Бар Рафаели, девојката на Леонардо Дикаприо, а локацијата за оваа фотосесија беше на преубавите карипски плажи.23 – годишната манекенка за прв пат се појави на насловната страна на магазинот во 2007 година, а за потребите на овогодинешниот број таа снимила 50 – на фотографии. Целата фотогалерија можете да ја погледнете овде,а во видеото можете да ги погледнете сите пози кои Бар ги зазема, како и кратко интервју со манекенката.
 

Copyright © 2009 selotejp.com