-->

Фабрицио со секс фотки и врати на Мориќ

Фабрицио Корона, поранешниот сопруг на Нина Мориќ, е снимен на плажа на Малдиви во жешка секс сцена со неговата љубовница, Белен Родригез.Одморот кој си го пружиле Фабрицио Корона и Белен Родригез, на крај го зачини денот на многу други. Имено нивниот секс на отворено не помина така незабележано.

Ова не е прв пат Белен да води љубов пред камери, тоа веќе го направи пред половина година, со тогаш актуелниот сопруг Иван Трумп, во едно италијанско реално шоу.

Но дека овде не станува збор само за еден жежок секс говорат и очевидците кои потврдиле како Белен за време на целиот престој делувала заљубена до уши.

Се уште не е познато дали парот заради својата страст ќе има некакви последици, затоа што на плажата на која што биле не само што е забранет секс, туку и топлес капење.

 

Copyright © 2009 selotejp.com