-->

Секси Соња тврди: Барса оди во Рим!


На жешката навивачка не и беше ни малку тешко да ги открие градите и да му посака на каталонскиот клуб среќа во реваншот на Стемфорд Бриџ. Ако не навивате за Барса, можеби Соња ќе ве натера...

Иако Барса на реваншот ќе игра без Анри, Маркез, Пујол и Милито, ќе одигра против Челзи 1:1 и ќе патува во Рим.Така барем тврди атрактивната Соња Монрој, жешка навивачка на каталонскиот тим, која исто така ќе го следи дуелот од Стемфорд Бриџ.


Момата од Бадалона, своевремено девојка на Ромарио, последниве години во Шпанија се наметна како секс икона.Се занимаваше со се` и сешто, беше и стриптизерка, а во јавноста особено се истакна со голите слики во магазините Interviú, Primera línea и Man.
Од неодамна успешно се занимава со пеење и глума, а каква е во улогата на прогнозер ќе видиме наскоро.И Меси го дели нејзиното мислење: „Ако играме како во саботата против Реал – во финале сме! Пукаме од самодоверба!“

 

Copyright © 2009 selotejp.com