-->

Бев грдо и дебело дете

Бијонсе тврди дека била „навистина дебело“ дете кое одвај успевало да го собере во облеката.

Хитмејкерката, која минатиот месец се најде на 59-то место на FHM листата на Најсекси жени во светот призна дека нејзиното семејство постојано ја задевало за нејзината тежина.

-Кога имав 10 или 11 години мајка ми ме потстрижа многу лошо. Бев грдо и дебело девојче. Толку бев дебела што морав да легнам за да ми ги закопчаат фармерките. Четворица беа потребни за да ме закопчаат. Додека они се обидуваа да ме облечат јас морав да лежам на мојот кревет, изјави Бијонсе.

Ѕвездата, која е миленичка и на малите ќерки на Барак Обама, неодамна изјави дека понекогаш делува застрашувачки кога јавноста во тебе гледа идол.

 

Copyright © 2009 selotejp.com