-->

Топ 10 најдобри тела за 2009

Кој го има најжешкото тело за лето 2009? Ајде да погледнеме една убава колекција, одбројување од 10 до 1.10. Ријана

9. Денис Патрик

8. Адрина Патриж

7. Ким Кардашиан

6. Алесандара Амбросио

5. Бијонсе

4. Мариса Милер

3. Хајди Монтаг

2. Меган Фокс


1. Бар Рафаели

 

Copyright © 2009 selotejp.com