-->

Холандската мокра убавица за Келвин Клајн

Келвин Клајн знаел како најдобро ќе ја презентира својата колекција на костими за капење, затоа за таа работа ја ангажираше холандската убавица Доутсен Кроус.

Фотографиите од супермоделот во бикини, на овој креатор сигурно ќе му осигураат голем интерес, не само на женскиот туку и на машкиот дел од публиката.

Ангелот на Викторија, Доутсен Кроус, обожава разголени едиторијали, што е потполно разбирливо со оглед на тоа што таа има прекрасно тело.

За разлика од своите колешки, кои често избегнуваат да снимаат голи и експлицитни едиторијали, таа ја стекна титулата кралица на разголените едиторијали, а не се сомневаме дека ќе предизвикува воздишки во мини бикини.

 

Copyright © 2009 selotejp.com