-->

Bugatti Veyron vs Mclaren F1

Шпекулации и бројки е се што имаме околу трката помеѓу Bugatti Veyron и Mclaren F1. Но сепак, заборавете ги сите бројки, коњски сили и тежини, и погледенете ја трката помеѓу овие два супер моќни автомобили на трката од 1 милја.

Сподели                                                                                                                [ 5-07-2009 ]


 

Copyright © 2009 selotejp.com