-->

Денис Ричардс се капе во брановите

Сексипилната глумица Денис Ричардс посака малку да се одмори и одлучи денот да го помине на плажа. Во минималистичко црвено бикини покажа како уште долго можеме да рачунаме на фотографии кои што на некои ќе им го разубави денот.

Триесетосумгодишната глумица, девојката на Бонд и поранешен модел која не се покажа ниту во една улога по која ќе ја паметиме, сепак успеа да се наметне во светот на славните и тоа во брак со проблематичниот Чарли Шеном и фотографирање за Playboy само пет месеци откако се породи.

[ 04-07-2009 ]


 

Copyright © 2009 selotejp.com