-->

Нина Морич во танга и проѕирен корсет танцува во италијанско шоу

Некогаш славната манекенка и ТВ водителка, т.е. поранешната сопруга на робијашот Фабрицио Короне, изгледа дека ќе прифати се’, за да повторно го привлече вниманието на јавноста.Некои пак велат дека Нина за соблекувањето во шоуто 'Bellissima' на канал, се одлучила заради љубомора. Имено, Белен Родригез, старлетата која и го ’украде’ сопругот, неодамна во минијатурен костим настапила во емисијата 'Scherzi a parte'.

Нина решила да направи чекор повеќе и овие денови се појави во преносот во живо во танга и проѕирен корсет и изведе прекрасна точка во придружба на двајца згодни манекени.

 

Copyright © 2009 selotejp.com