-->

Бар Рафаели - кампања за мало црно бикини

Сексапилниот модел Бар Рафаели гордо покажала како добро и стои нејзиниот нов мал црн бикини.Овој бикини чини двојно повеќе од просечниот иако не е опшиен со кристали, ниту е од hi – tech материјал. Прогласен е за следно must have парче после мал црн фустан.

Бар Рафаели како најсекси модел ја продолжи кампањата за мал црн бикини од брендот Harley кој се продава за 120 долари, од што еден дел се донира во Boarding for Breast Cancer, фонд на млади за превенција од рак на дојка.

“Сите кои ме познаваат знаат дека сум опседната со пронаоѓање на совршен мал бикини и дека сум во вечна потрага по безвремен, секси костим кој добро стои. Никогаш не го пронајдов, се досега!“- вели манекенката.

Бикинито кој по ништо не се разликува од било кој друг црн костим за капење, претставен е како ’замена’ за елегантниот мал црн фустан, парче гардероба со кој не можете да погрешите.


 

Copyright © 2009 selotejp.com