-->

Порно глумица ги лечи раните на Реал

Иако некои шпански новивнари, поразот на Реал од Барселона со 6:2 го споредија со терористичките напади на 11 Септември, Сантијаго Бернабе на денот на катастрофата имаше можност за ублажување на болката.Една локална порно глумица, промовирајќи го својот нов интернет сајт, заедно со уште три колешки се соблекоа на преполниот стадион во Мадрид. Нејасно е дали навивачите гледаа што се случува на терен или на трибини, но нејасно е и тоа да не случајно овие порни диви биле платени од Барселона, да одвлекуваат внимание?!?!

 

Copyright © 2009 selotejp.com