-->

Најсекси момче - Чејс Крафорд

Добро познатиот заводник од серијата Gossip GirlНе, актерот Чејс Крафорд според изборот на People магазинот е прогласен за најсекси момче на светот. Па дури заврши и пред Роберт Патинсон.

Поточно Патинсон се најде на 10-тото место на листата на најсекси момчиња, а зад Чејс на второ и трето место се смести херојот на ’Star Trek’, Крис Пајн и ѕвездата на ’Transformers’ Шиа ЛеБеуф.

Најсексапилниот маж, 24-годишниот Чејс Крафод кој беше во врска со кантри пејачката Кери Андервуд откри дека навистина не му се брза да пронајде нова девојка.

“Да , на крајот на денот сакаш да ги поделиш своите доживувања со некој посебен, но јас на тоа гледам вака: го имам остатокот од животот за тоа. Не ми се брза никаде.“- изјави презгодниот Чејс кој исто така раскажа како според него би требало да изгледа совршениот состанок.

“Потребни се пиво, џубокс и добар разговор.“

Згоден и едноставен. Вистинска комбинација.

 

Copyright © 2009 selotejp.com