-->

Оливија Вајлд топлес за Maxim

Актерката Оливија Валјд, која неодамна беше прогласена за најсексапилна жена во светот, во новото издание на магазинот Maxim повторно ги покажа своите облини.

Валјд, која уште повеќе се прослави по улогата на бисексуалната докторка во серијата House M.D ќе ги воодушеви обожавателите со новите фотографии, иако „стратешките точки“ се прописно прикриени. 

Copyright © 2009 selotejp.com