-->

Шпанец освоил 505 илјади евра на слот машина

Еден Шпанец освоил рекордни 505 илјади евра на слот машина, изјавил портпаролот на казино недалеку од Севиља.

Човекот, чиј идентитет не е соопштен, освоил џекпот во петокот рано наутро, откако играл неколку часови на машината за ситни пари, соопшти казиното.

Среќниот добитник се вратил во казиното само неколку часови подоцна и продолжил да игра.


Сподели                                                                                                                 [ 27-07-2009 ]


 

Copyright © 2009 selotejp.com