-->

Моника Круз не заостанува со сексапилот од сестра ѝ

Моника Круз е помладата сестра на прославената шпанска глумица и добитник на Оскар, Пенелопа Круз, а овие дена на плажата Ибица покажа дека и таа не поминала лошо во "генетскиот рулет" и дека е подеднакво сексапилна. Останува на вас да одлучите.


Сподели                                                                                                                 [ 16-07-2009 ]


 

Copyright © 2009 selotejp.com