-->

Миша Бартон заврши во лудница

Холивудската актерка Миша Бартон е принудно хоспитализирана во психијатриска установа, објавува Access Hollywood.

Дваесет и три годишната Бартон во моментот се наоѓа во медицинскиот центар Cedars-Sinai, во Лос Анџелес.

Полицијата му потврди на People магазинот дека ја отстранила Бартон од нејзината куќа, но одби да даде повеќе детали.

-Таа има многу лични проблеми. Не знам дали навистина се откажа од некои од лошите навики кои што излегоа од контрола пред неколку години, истакнува еден нејзин пријател за People магазинот.

Барон беше уапсена и обвинета за возење во пијана состојба како и за поседување марихуана во април 2007 година.


Сподели                                                                                                                 [ 17-07-2009 ]


 

Copyright © 2009 selotejp.com